petak, 18 jun 2010 13:26

Srbija

Golom Milana Jovanovića Srbija sa 1:0 pobedila reprezentaciju Nemačke!

Reprezentacija Srbije pobedila je selekciju Nemačke u drugom meču grupe D rezultatom 1:0. Pobedonosni gol za naš tim postigao je Milan Jovanović u 38. minutu. Naši fudbaleri imaju mnogo razloga da žale zbog propuštenih šansi u drugom poluvremenu.

Posle starta Klozea nad Stankovićem u 37. minutu, nemački napadač je zbog drugog žutog kartona poslat na klupu, a Srbija je uspešno iskoristila ovu priliku. Posle probijanja Krasića, u šesnaestercu Nemaca našao se Nikola Žigić koji je prosledio loptu Milanu Jovanoviću, koji je postigao pogodak. Zanimljivo je da je u 60. minutu je dosuđen i penal za Nemačku, koji je odbranio Vladimir Stojković.

Raspored i Rezultate svetskog prvenstva možete naći na: Svetsko Prvenstvo: Raspored i Rezultati