Notice: Undefined property: stdClass::$preview in /home/trac/public_html/components/com_jomcomment/views.jomcomment.php on line 302 Notice: Undefined property: stdClass::$preview in /home/trac/public_html/components/com_jomcomment/views.jomcomment.php on line 524
utorak, 04 decembar 2018 09:07

alt

Slavni glumac postao tata malog Maksa



- Majka i sin osećaju se dobro - kratko je rečeno u zvaničnoj izjavi.

Slavni glumac koji ima 57 godina i njegova verenica Pejdž Bučer (39) u petak 30. novembra postali su roditelji dečaka kojem su dali ime Maks Čarls Marfi.

Maks je rođen težak 2,72 kilograma, a dugačak 48,26 centimetara.

Naslednik, 10. po redu dete slavnog komičara, srednje ime Čarls dobio je u čast Edijevog starijeg brata i komičara Čarlija Marfija, koji je prošle godine preminuo od leukemije.

Podsetimo, Marfi i Bučerova, australijski model, zabavljaju se od 2012. godine, a Maks je njihovo drugo dete. Njihova ćerkica Izi Ona Marfi u maju 2018. godine napunila je dve godine.

Marfijevo najstarije dete je sin Erik koji ima 29 godina.

Iѕвор: Telegraf.rs


Podeli na Facebooku

Stavovi izneti u komentarima su privatno mišljenje njihovih autora, a ne redakcije portala i portal nije odgovoran za sadržaj komentara.

Komentari (1)add comment

Mica opajdara said:

...
Edi duso,da li bi i u mene uso?Da ti rodim 11 dete,pa nek' puknu dusmani
01. 12. 2019

Napišite komentar
smanji | povećaj

busy

Najnovije vesti:

Farma

Popularne vesti u poslednjih:

IQ test

Dnevni Horoskop