petak, 23 septembar 2016 08:42

alt

Starleta traži način da poboljša seks


Zvezda rijaliti šoua „Parovi” Senada Nurkić, zvana Maca Diskrecija, hvali se da ja završila Fakultet za seks, i to sa „čistom desetkom”, ali smatra da se čovek uči dok je živ i da uvek može da napreduje.

Nedavno je saznala za tretman orošavanja vagine, a kako joj je stalo da sa njenom „macom” bude sve u redu, rešila je da ga proba.Budući da ne zna gde je taj tretman najbolji, došla je na ideju da je poznata voditeljka i spisateljica Suzana Mančić odvede na „sređivanje međunožja”.

- Rekli su mi da je Suzana išla na to orošavanje i ona sigurno zna gde će mi macu najbolje srediti. Evo, pozivam je javno da me vodi na orošavanje vagine - kao iz topa ispalila je Maca za alo.rs i dodala:

- Čula sam da je to zdravo i da posle tog tretmana imaš još veću želju za seksom, pa što da ne probam - objasnila nam je Maca uz osmeh.


alt


Pitali smo Mančićevu da li bi izašla u susret pevačici u usponu i odvela je na orošavanje.

- Nemam vremena zaista, ali joj toplo preporučujem da to odradi u Vrnjačkoj banji. Ne samo njoj nego i svim ženama koje vode računa o svom zdravlju. Dakle, to nije nikakva estetska metoda, već se to isključivo praktikuje iz zdravstvenih razloga. Mislim da je Maca, za razliku od drugih, jedina to shvatila - kratko nam je poručila nekadašnja „Loto” devojka.

Podsećanja radi, Suzana Mančić je prva javna ličnost sa ovih prostora koja je javno priznala da odlazi na pomenute tretmane međunožja.

- Da se razumemo, to nije nikakva hirurgija, nikakva regeneracija, nikakvo podmlađivanje... To je tretman koje su koristile i u srednjem veku žene, i naše bake, i naše mame. To je ispiranje mineralnom vodom, tom lekovitom vodom, i to u finim, luksuznim uslovima spa i velnes centara u Vrnjačkoj banji. Koristi se 15 litara tople banjske vode. Vrlo je prijatno, vrlo je komforno - objasnila je Mančićeva kada se zbog ovog priznanja našla u centru medijske pažnje.

Izvor: alo.rs


Podeli na Facebooku

Stavovi izneti u komentarima su privatno mišljenje njihovih autora, a ne redakcije portala i portal nije odgovoran za sadržaj komentara.

Komentari (0)add comment

Napišite komentar
smanji | povećaj

busy

Najnovije vesti:

Farma

Popularne vesti u poslednjih:

IQ test

Dnevni Horoskop