Legendarni glumac imao moždani udar. Lekari se u bolnici bore za njegov život.
Glumac Velimir Bata Živojinović (79) doživeo je težak moždani udar i život mu je ugrožen. Kako piše "Press", ona se trenutno nalazi u Specijalnoj bolnici za lečenje celebrovaskularnih bolesti “Sveti Sava”. Nažalost, uprkos svim naporima konzilijuma vrhunskih lekara, prognoze su obeshrabrujuće. Zdravstveno stanje legendarnog glumca veoma je ozbiljno.
Teško je prognozirati da li će preživeti ili ne, ali zasad mu je zdravlje dosta ugroženo. Pospan je i teško komunicira, navodi ovaj list. Poseban problem je i to što je Bata ranije imao srčanih problema, a to je sa ostalim faktorima rizika doprinelo teškom obliku šloga. Infarkt mu je mnogo oštetio srce, a krvni sudovi su mu u lošem stanju.
Stavovi izneti u komentarima su privatno mišljenje njihovih autora, a ne redakcije portala i portal nije odgovoran za sadržaj komentara.
... HVALA BOGU DA IMA ONIH KOJI ZNAJU STA JE VREDNOST I DA NE SPOMINJU NJEGOVU POLITICKU KARIJERU....LEGENDA SRPSKOG GLUMISTA....BOKI ,SVAKA CAST ZA KOMENTAR.... |