četvrtak, 10 jun 2010 21:48

Mondijal 2010

Svetsko prvenstvo u Fudbalu u Južnoafričkoj Republici počinje 11. juna, a završava se 11. jula 2010 godine.

 

 

Kompletan spisak utakmica, grupa kao i rezultata "Mundijala 2010" u Južnoj Africi po grupama:

Grupa A - Grupa B - Grupa C - Grupa D - Grupa E - Grupa F - Grupa G - Grupa H

Osmina finale - Četvrt finale - Polufinale - Za 3. mesto - Finale

 

GRUPA A

11.06. 16:00 Durban Južnoafrička Republika – Meksiko 1:1 (0:0)
11.06. 20:30 Cape Town Urugvaj – Francuska 0:0 (0:0)
16.06. 20:30 Pretoria Južnoafrička Republika – Urugvaj 0:3 (0:1)
17.06. 20:30 Polokwane Francuska – Meksiko (0:2) (0:0)
22.06. 16:00 Rustenburg Meksiko – Urugvaj 0:1 (0:0)
22.06. 16:00 Bloemfontein Francuska – Južnoafrička Republika 0:2 (0:2)



 

GRUPA B

12.06. 16:00 Johannesburg Argentina Nigerija 1:0 (1:0)
12.06. 13:30 Port Elizabeth Južna Koreja – Grčka 2:0 (1:0)
17.06. 16:00 Bolemfontein Grčka – Nigerija 2:1 (1:1)
17.06. 13:30 Johannesburg Argentina – Južna Koreja 4:1 (2:1)
22.06. 20:30 Durban Nigerija – Južna Koreja 2:2 (1:1)
22.06. 20:30 Polokwane Grčka – Argentina 0:2 (0:0)



GRUPA C

12.06. 20:30 Rustenburg Engleska – SAD 1:1 (1:1)
13.06. 13:30 Polokwane Alžir – Slovenija 0:1 (0:0)
18.06. 16:00 Johannesburg Slovenija – SAD 2:2 (0:0)
18.06. 20:30 Cape Town Engleska – Alžir 0:0 (0:0)
23.06. 16:00 Port Elizabeth Slovenija – Engleska 0:1 (0:1)
23.06. 16:00 Pretoria SAD – Alžir 1:0 (0:0)



GRUPA D

13.06. 20:30 Durban Nemačka – Australija 4:0
13.06. 16:00 Pretoria Srbija – Gana 0:1 (0:0)
18.06. 13:30 Port Elizabeth Nemačka – Srbija 0:1 (0:1)
19.06. 16:00 Rustenburg Gana – Australija 1:1 (1:1)
23.06. 20:30 Johannesburg Gana – Nemačka 0:1 (0:0)
23.06. 20:30 Nelspruit Australija – Srbija 2:1 (0:0)



Grupa E

14.06. 13:30 Johannesburg Holandija – Danska 2:0 (0:0)
14.06. 16:00 Bolemfontein Japan – Kamerun 1:0 (1:0)
19.06. 13:30 Durban Holandija – Japan 1:0 (0:0)
19.06. 20:30 Pretoria Kamerun – Danska 1:2 (1:1)
24.06. 20:30 Rustenburg Danska – Japan 1:3 (0:2)
24.06. 20:30 Cape Town Kamerun – Holandija 1:2 (0:1)



GRUPA F

14.06. 20:30 Cape Town Italija – Paragvaj 1:1 (0:0)
15.06. 13:30 Rustenburg Novi Zeland – Slovačka 1:1 (0:0)
20.06. 13:30 Bloemfontein Slovačka – Paragvaj 0:2 (0:1)
20.06. 16:00 Nelspruit Italija Novi Zeland 1:1 (1:1)
24.06. 16:00 Johannesburg Slovačka – Italija 3:2 (1:0)
24.06. 16:00 Polokwane Paragvaj – Novi Zeland (0:0) (0:0)



GRUPA G

15.06. 16:00 Port Elizabeth Obala Slonovače – Portugal 0:0 (0:0)
15.06. 20:30 Johannesburg Brazil – Severna Koreja 2:1 (0:0)
20.06. 20:30 Johannesburg Brazil – Obala Slonovače 3:1 (1:0)
21.06. 13:30 Cape Town Portugal – Severna Koreja 7:0 (1:0)
25.06. 16:00 Durban Portugal – Brazil 0:0 (0:0)
25.06. 16:00 Nelspruit Severna Koreja – Obala Slonovače 0:3 (0:2)



GRUPA H

16.06. 13:30 Nelspruit Honduras Čile 0:1 (0:0)
16.06. 16:00 Durban Španija Švajcarska 0:1 (0:0)
21.06. 16:00 Port Elizabeth Čile – Švajcarska 1:0 (0:0)
21.06. 20:30 Johannesburg Španija – Honduras 2:0 (1:0)
25.06. 20:30 Pretoria Čile – Španija (1:2) (0:2)
25.06. 20:30 Bloemfontein Švajcarska – Honduras (0:0) (0:0)



OSMINA FINALA

1. 26.06. 16:00 Urugvaj - Južna Koreja (2:1) (1:0)
2. 26.06. 20:30 SAD - Gana 1:2 prod. (1:1)(0:1)
3. 27.06. 16:00 Nemačka - Engleska 4:1 (2:1)
4. 27.06. 20:30 Argentina - Meksiko 3:1 (2:0)
5. 28.06. 16:00 Durban Holandija - Slovačka 2:1 (1:0)
6. 28.06. 20:30 Johannesburg Brazil - Čile 3:0 (2:0)
7. 29.06. 16:00 Pretoria Paragvaj - Japan 5:3 penali (0:0) (0:0)
8. 29.06. 20:30 Cape Town Španija - Portugal 1:0 (0:0)



ČETVRTFINALE

A 02.07. 16:00 Port Elizabeth Holandija - Brazil 2:1 (0:1)
B 02.07. 20:30 Johannesburg Urugvaj - Gana 4:2 penali (1:1) (0:1)
C 03.07. 16:00 Cape Town Argentina – Nemačka 0:4 (0:1)
D 03.07. 20:30 Johannesburg Paragvaj - Španija



POLUFINALE

I 06.07. 20:30 Cape Town Urugvaj - Holandija 1:3 (1:1)
II 07.07. 20:30 Durban Nemačka Španija 0:0 (0:1)

 

ZA TREĆE MESTO

 

A 10.07. 20:30 Port Elizabeth Urugvaj - Nemačka 3:2 (1:1)

 

FINALE

 

11.07. 20:30 Johannesburg Holandija - Španija 0:1 prudužetci (0:0) (0:0)


Podeli na Facebooku

Stavovi izneti u komentarima su privatno mišljenje njihovih autora, a ne redakcije portala i portal nije odgovoran za sadržaj komentara.

Komentari (18)add comment
 1 2 > 

DEDINA LJILJICA said:

5
NEMACKA NIJE BILA TAKO DOBRA NA UTAKMICI SRBIJA NEMACKA KAO STO SAM JA MISLIO, INACE SAM NAVIJAO ZA NASU LEPU NAJLEPSU OD SVIH ZEMALJA SRBIJU!!!
20. 07. 2010

DEDINA LJILJICA said:

PRDELINA SMRDELINA / PRDOK SMRDOK
Alo bre! Trebali smo da pobedimo Ganu ili Australiju, pa bi onda isli dalje! Dabogda igrali ponovo Gana i Australija pa da izgubi ta prokleta Australija!!! A BILO JE EXTRA KADA JE 1974 GODINE POBEILA SRBIJA ZAIR 9:0 NA SVETSKOM PRVENTSVU! SRBIJO, POBEDI U SEPTEMBRU FARSKA OSTRVA!
20. 07. 2010

Miki_in said:

...
Deutschland Deutschland ueber alles !
27. 06. 2010

Srbko said:

...
SRBI BRAĆO "SPREMTE SE SPREMTE", silna će borba da bude ... typ 1:0 za nas 1000%
23. 06. 2010

Miladin said:

Napred srbijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Srbija ce po svaku cenu uspeti da prodje grupu
23. 06. 2010

milan zirojevic zira said:

...
crveno hej mi te volimo crveno crveno crveno je boja ljubavi
23. 06. 2010

Srbko said:

Typ = Srbija 1:0 / Typ = Ghana 1:0 (daj boze molim ti se)
dabogda nek Ganci/"cigani"– pobede u Johannesburg-u Svabe – A mi Srbija da ustrojimo "kengure" u Nelspruit-u ... i mi idemo dalje u "FINALE" breAhhha
22. 06. 2010

Namе said:

није вам тачан резултат
није вам тачан резултат Francuska – Južnoafrička Republika 0:2 (0:2)!! АДМИНИ!
22. 06. 2010

STANKO said:

...
CRVENI DO POBEDE.BOG CUVA SRBE.........SRBIJA DO POBEDE.POMOZI BOZE.........
21. 06. 2010

MARKO Zivaljevic said:

...
SRBIJA NAPRED ALO MI CE MO IGRATI KAD PRODJEMO GRUP sA SLOVENIJOM ILI SAD-om
20. 06. 2010
 1 2 > 

Napišite komentar
Vaš komentar možete napisati ovde

busy

Farma

IQ test

Dnevni Horoskop