Folk pevačica Svetlana Ceca Ražnatović predstavila tekst svoje nove pesme!
Muzičar Bora Đorđević otkrio je tekst nove Cecine pesme koja nosi naziv „Užasno mi nedostaje“. Frontmen Riblje čorbe u subotu je u emisiji „Magazin In“ na Pinku premijerno otpevao numeru koja će se naći na njenom albumu „Ide to s godinama“, čije se objavljivanje očekuje sledeće godine. Ceca je sedela pored njega i tiho pevušila. Sudeći prema prvim reakcijama publike, pesma je već postala hit:
"Kad dođem kući, zaključam vrata, i sve mi crno postaje, i očaj počinje da me hvata, užasno mi nedostaje, užasno mi nedostaje. I onda cvilim kao štene, i šta mi drugo preostaje, i više nema ništa od mene, užasno mi nedostaje, užasno mi nedostaje. Srca mi puca na komade, a prava istina prosta je, ja živim od ostataka nade, užasno mi nedostaje, užasno mi nedostaje. Čekam iako vreme stoji, a uspomena dosta je, samo zbog njega ljubav postoji, užasno mi nedostaje, užasno mi nedostaje"
Stavovi izneti u komentarima su privatno mišljenje njihovih autora, a ne redakcije portala i portal nije odgovoran za sadržaj komentara.
... s****e zesce kao i sam izvodac!a o ovome sto je pisao tekst ne zelim nista reci...smece |
... bezveze...od cece se ipak ocekuje mnogo vise...puno je bolja "nema duge posle tuge", Marina je ipak Marina... |
... Da je neko drugi napisao tekst i da je namjenjena nekom drugom izvođaču, nekom anonimusu...pjesma uopšte nebi bila zapažena... |